×

Срібна монета 1oz Дубовий Лист Німеччина 2019 Limited Edition for WORLD MONEY FAIR'20

31.13g / 9999 / 1oz / Сертифікат / капсула / подарункова упаковка "WORLD MONEY FAIR'20"

Read more
2 250,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0304
Опис

Дизайн реверса монети «Дубовий лист» присвячений темі дуба. Німецькі народи ставилися до цієї рослини з великою повагою, поклонялися дубу і вірили, що в ньому живуть примари і боги. Також вважалося, що його плоди – жолуді, були відповідальні за родючість, яка була однією з магічних здібностей дерева. Листя дуба – частина геральдики, яка використовується в багатьох країнах. Після створення Німецької імперії в 1871 році дуб як символ національної єдності став дуже популярним. На пам'ятниках, державній символіці, орденах і монетах дубове листя, дубові гілочки. Орден Pour le Mérite і Лицарський хрест Залізного хреста були прикрашені дубовим листям. Сам дуб вважається споконвічно німецьким деревом. Уже в минулі часи деревина, листя і плоди дуба символізували стійкість і безсмертя. Пізніше, в романтичні століття, дуб став уособлювати вірність.

На аверсі зображено герб у вигляді двоголового орла, який прийшов до нас з давньоримських міфів. Він асоціюється з дволиким Янусом – божеством безлічі світів, що зберігає врата, мости і портали, протегує союзним договорам. Дві орлині голови уособлюють майбутнє і минуле, а блискавки в лапах – атрибутика божественної творчої і руйнівної сили. Вгорі є напис – «GERMANIA», внизу зліва рік випуску – «2019», а праворуч номінал – «5 MARK». Уздовж канта монети є намистовий ободок.

На реверсі ми можемо знайти зображення одного красивого дубового листа разом з жолудем. Вгорі монети півколом викарбовано написи: ліворуч – «OAK LEAF», праворуч – «1 oz 999.9 FINE SILVER».

Read more
Деталі товару
0304

Характеристики

Серія
Дубовий лист
Країна
Німеччина
Метал
Срібло
Номінал
5 марок
Рік
2019
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Німецька марка
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Німеччина
Монетний двір
Монетний двір Germania Mint
Тираж, шт
50000
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
2,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua