×

Срібний раунд 1oz Алегорії Австрії та Німеччини 5 Марок 2021 Німеччина

31.13g / 9999 / 1oz / Сертифікат/капсула

Read more
2 650,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0628g
Опис

Монетний двір Germania Mint представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories), присвячену історичним образам різних земель та їх народів. Щоб віддати шану силі жіночності, на кожній монеті зображено жіноче представництво Германії та іншої країни. При створенні колекції Алегорії було порушено питання, чому багато народів як персоніфікованого захисника використовують жіночий образ, адже прийнято вважати, що жінки – слабка та беззахисна стать. Можливо, це можна пояснити тим, що Батьківщина у людей ототожнюється з домівкою, сім'єю та материнським теплом. Саме матері протягом століть надихають своїх дітей і в найважчі моменти перебувають поруч. У четвертому випуску серії «Алегорії» Леді Германія та Леді Австрія знаходяться пліч-о-пліч, символізуючи дружбу між двома культурами.

На аверсі монети на гільошованому фоні зображені уособлення Австрії та Германії у вигляді молодих та красивих жінок. У минулому Леді Австрія вважалася втіленням багатонаціональної країни... Вона тримає спис, який символізує вісь світу, силу, гідність та честь. Голову Австрії прикрашає лавровий вінок – символ із безліччю позитивних значень, а Германію вінчає гілка дуба – дерева, яке супроводжує її від початку серії. Германія тримає свій невід'ємний атрибут – імператорський меч «Reichsschwert». Вгорі півколом розміщено напис – «• ALLEGORIES • 1 oz 999.9 FINE SILVER •».

На реверсі зображення щита, увінчаного короною – символом влади, в оточенні вінка з дубових гілок, що символізує вірність та національну єдність. Коронований щит, розділений на 4 частини, кожна з яких має певне значення: двоголовий орел у верхній лівій частині – символ, взятий із римської міфології, покровитель спілок; візерунок у правому верхньому кутку пов'язаний з мудрістю і розсудливістю, які повинен мати добрий государ; лівий нижній кут заповнений трьома квітками, як 3 цінності сильної нації – єдність, цілісність та свобода; у правому нижньому кутку знаходиться дикий кабан – символ могутності та сили. Вгорі монети півколом викарбуваний напис у два рядки – «GERMANIA 2021», а внизу – «5 MARK». Уздовж канта монети є намистовий обідок.

Read more
Деталі товару
0628g

Характеристики

Серія
Алегорії
Країна
Німеччина
Метал
Срібло
Номінал
5 марок
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Німецька марка
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Німеччина
Монетний двір
Монетний двір Germania Mint
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
2,8
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua