×

Набір золотих раундів 1/10oz (5шт.) "Велика Африканська П'ятірка" 2004 Південна Африка

3.113g / 999 / 0.1oz / капсула

15,565g / 999 / 0.5oz / капсула/Сертифікат/футляр - набор

Read more
35 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
1111m
Опис

Серія золотих раундів «African Big 5» випущена монетним двором Gold Reef City в 2004 році. «Велика Африканська П'ятірка» («БАП») – так у мисливському середовищі називають п'ять популярних представників африканської фауни, п'ять найпрестижніших трофеїв: це слон, носоріг, буйвол, лев і леопард. Дика природа Африки – головна туристична пам'ятка континенту. Вона приваблює як простих мандрівників, так і любителів сафарі. Тому зображення на монетах диких тварин і, зокрема, представників «Великої П'ятірки» як засіб пропаганди та просування туристичного бізнесу, популярне в африканських країнах. Сам термін «Велика Африканська П'ятірка» виник наприкінці XIX століття, під час колоніального періоду. П'ять диких тварин, що входять до «П'ятірки», вважалися найскладнішими та найнебезпечнішими для пішого полювання. Винищування «БАП» продовжується і в наш час, причому є одним із найдорожчих напрямків сафарі. Але велику тривогу викликає той факт, що популяція цих тварин скорочується з кожним днем.

На аверсі кожного раунду зображені відповідно: слон, носоріг, буйвіл, лев та леопард. Вгорі викарбуваний напис – «African Big 5».

На реверсі викарбувана Велика Африканська П'ятірка. Вгорі по центру зображений слон, ліворуч від якого знаходиться носоріг, а праворуч – лев. Внизу зліва розташований буйвіл, а праворуч леопард. Під Великою Африканською П'ятіркою вказано рік випуску – «2004».

Read more
Деталі товару
1111m

Характеристики

Серія
Велика Африканська П'ятірка
Країна
Південна Африка
Метал
Золото
Номінал
Раунд
Рік
2004
Вага монети, гр
15,565 (3.113)
Проба
999
Вага металу, oz
0.5 (0.1)
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Cтан
Задовільна
Походження
Африка
Виробник
ПАР
Монетний двір
Gold Reef City Mint
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua