×

Марвел Комікси (Marvel)

Показати 1-12 з 12 товарів

В даний час персонажі коміксів не тільки міцно увійшли в наше життя, але й стали героями, яких карбують на численних колекційних срібних монетах. У 2018 році Австралійський монетний двір міста Перту випустив четверту серію монет, присвячену різним героїв коміксів Марвел. На нашому сайті можна придбати срібні інвестиційні монети Марвел високої якості з доставкою в будь-який регіон України.

Огляд монет Марвел

Інвестиційні срібні монети Marvel були викарбувані для острови Тувалу, який знаходиться в Тихому океані. Всі примірники є прекрасним зразком високої якості карбування, які зацікавлять кожного колекціонера та інвестора.

Сучасна серія срібних інвестиційних монет Марвел стала дуже популярною, так як на кожному примірнику викарбувано відомий персонаж цієї кінокомпанії.

 1. У 2017 році монетний двір випустив першу монету «Людина-Павук», номіналом 1 долар, яка була приурочена однойменного фільму.
 2. У цьому ж році була виготовлена срібна монета під назвою «Тор» після того, як з'явився новий сіквел «Тор: Рагнарок».
 3. У 2018 році з'явилася монета «Чорна Пантера», яка стала третьою за рахунком в даній серії. У цьому ж році світ побачив монету «Залізна Людина» і «Дэдпул». <liУ 2019 році Пертский монетний двір випустив срібну монету «Халк» і «Капітан Америка».

Всі ці герої є персонажами знаменитої саги «Месники», яка займає 5 місце в світі за найбільшими касовими зборами.

Характеристики монет

На аверсі монет зображено один з персонажів кінокомпанії Марвел, а на аверсі профіль королеви Єлизавети II під час церемонії її коронування в 1953 року. Автором портрета в 1998 році став художник Ян Ренк-Бродлі. По колу монети розташовано напис із зазначенням проби срібла, року випуску примірника і номінал. Окружність монет становить 40,6 мм, а товщина рубчастого гурта 4 мм.

Австралійський Пертский монетний двір є одним з найстаріших в Австралії. Він випускає тільки самі високоякісні монети як UB (діамант-анциркулейтед) зі срібла найвищої проби. Монети упаковуються в прозорі капсули, тому кожен примірник зберігає свій прекрасний первісний вигляд. У продаж монети можуть надходити по 20 штук у тубах або по 100 штук, упаковані в коробку.

Всього було випущено 50 000 штук кожного примірника монет Марвел, тому вони користуються великим попитом у численних нумізматів і колекціонерів. Якщо ви хочете зробити вигідне капіталовкладення та придбати в свою колекцію високоякісну колекційну срібну монету Marvel, на нашому сайті представлений широкий вибір кращих екземплярів за найдоступнішими цінами.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua