×

Золота монета 1/10oz Лібертад 2011 Мексика

3.113g / 999 / 0.1oz

Read moreShow less
6 250,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
1029
Опис

Мексиканські інвестиційні монети Libertad (Свобода) карбуються на найстарішому монетному дворі Північної Америки – Casa de Moneda, або Мексиканському монетному дворі. На відміну від монет, викарбуваних у інших країнах, мексиканські інвестиційні монети Лібертад не мають номіналу. Вартість визначається вагою монети. У Мексиці Свобода є законним засобом платежу. Основним елементом оформлення монети є зображення статуї крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко.

На аверсі зображено офіційний державний герб Мексики – орел, що сидить на кактусі зі змією в дзьобі. Ця композиція символізує місто Мехіко. Нижче орла вінок, наполовину зроблений з листя дуба і наполовину з лаврового листя. Навколо герба – напис «ESTADOS UNIDOS MEXICANOS» (Мексиканські Сполучені Штати), що є сучасною офіційною назвою Мексики іспанською мовою.

На реверсі монети зображена статуя крилатого ангела перемоги, розташованої на вершині Мексиканської Колони Незалежності, яка символізує звільнення країни від іспанської колонізації і знаходиться в центрі Мехіко. Ангел розташований між двома «Піками Закоханих» – двома застиглими вулканами Попокатепетль і Істаксіуатль, названих на честь двох закоханих – великого воїна і принцеси з племені ацтеків, які любили один одного і мали побратися, але так і не змогли бути разом, так як обидва загинули через підступи заздрісників. Праворуч від зображення статуї розташований знак Мексиканського Монетного Двору – «Mo». У верхній частині реверса, уздовж канта вказані технічні характеристики металу – «1/10 ONZA ORO PURO», «LEY .999» (1/10 УНЦІЇ ЧИСТОГО ЗОЛОТА .999 ПРОБИ) і рік випуску монети – «2011».

Read moreShow less
Детальніше про товар
1029

Характеристики

Серія
Лібертад
Країна
Мексика
Метал
Золото
Номінал
Лібертад
Рік
2011
Вага монети, гр
3,313
Проба
999
Вага металу, oz
0,1
Валюта
Мексиканський Лібертад
Збереження
UNC
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Дуже хороша
Походження
Північна Америка
Виробник
Мексика
Монетний двір
Державний монетний двір Мексики
Тираж, шт
7600
Діаметр, мм
16
Товщина, мм
1,3
Відгуки
Жодного відгуку

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти