×

Срібна монета 1oz Торговий долар Британії 1 фунт стерлінгів 2018 Остров Святої Єлени

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 250,00 ₴
В наявності
Артикул:
0152g
Опис

Оригінальний срібний британський торговий долар був випущений в той час, коли торгівля на Сході вимагала засобу платежу. Ост-Індська компанія була пов'язана з Британською імперією. Коли ціна на срібло різко зросла в період з 1875 по 1895 рік, виникла необхідність у виробництві спеціального долара для торгівлі в Британській колонії. Ціна на срібло заважала торгівлі і привела до дуже серйозної нестачі карбованих доларів. Щоб подолати загрозу валютного голоду, Королівська прерогатива англійського суверена в 1894 році дозволила карбувати спеціальний британський долар для загального використання в далекосхідній торгівлі. Цим монетам було надано східний вид, щоб забезпечити їх прийняття країнами за межами британського панування. Вони також не вказали країну походження на монеті, що дозволило їм циркулювати по всьому Китаю, де вони були легко прийняті в якості засобу обміну. Щоб вказати, що монета справжня, китайські торговці іноді штампували монети «штампом» або «контрштампом», щоб вказати, що монета справжня, або, можливо, для реклами свого бізнесу.

Дизайн аверсу заснований на срібних торгових доларах початку 1900-х років. У центрі монети зображена Британія яка стоїть в шоломі та дивиться наліво, її права рука тримає тризуб, а її ліва рука спирається на овальний щит з об'єднаним хрестом. Зображення оточене намистовим обідком оточеним написами «THE EAST INDIA COMPANY» та «TRADE DOLLAR». По периметру монети є традиційний китайський візерунок у вигляді завитків, що нагадує оригінальні срібні торгові долари 1895-1935 років. На задньому плані видно торгове судно на всіх вітрилах.

На реверсі викарбовано правий профіль Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Джоді Кларка (JC). Зображення оточене намистовим обідком оточеним написами – «• QUEEN ELIZABETH II • ST.HELENA • ONE POUND • 2018». По периметру монети також є традиційний китайський візерунок у вигляді завитків.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0152g

Характеристики

Серія
Колекція торгових доларів
Країна
Острів Святої Єлени
Метал
Срібло
Номінал
1 фунт
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт Святої Єлени
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Виробник
Острів Святої Єлени
Монетний двір
Ост-Індська Компанія
Тираж, шт
10000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти