×

Срібна монета 1oz Овен 5 доларів 2021 Токелау

31.13g / 999 / 1oz / блістер

Read moreShow less
2 400,00 ₴
В наявності
Артикул:
0477bg
Опис

Ця срібна монета 2021 року вагою 1 унція є частиною серії зодіаку з країни Токелау, на якій зображений знак зодіаку Овен. Люди, що народилися з 21 березня по 19 квітня, є овнами. Одна з рис людей, народжених під цим знаком, полягає в тому, що вони володіють високою енергією і прагнуть до важких переживань. Правляча планета – Марс, а стихія – вогонь. Упертість, цілеспрямованість і рішучість цього знака носять легендарний характер. Овен – лідер, він не звик керуватися в житті м'якими методами, завжди йде напролом, змітаючи будь-які перешкоди на своєму шляху. На перший погляд це здається ідеальною якістю, але найчастіше Овнам доводиться розплачуватися за свої імпульсивні дії, отримуючи «життєві опіки». Зате людина, що відноситься до цього знаку, ніколи не вдарить вас в спину ножем, оскільки володіє прямолінійним і відкритим характером.

На аверсі всередині витонченого візерунка зображений портрет Її Величності королеви Єлизавети II, роботи Ієна Ренк-Бродлі (Ian Rank-Broadley), а під ним національний символ Токелау – рибальська сумка Тулума і нижче напис – «TOKELAU MO TE ATUA» (Токелау для Бога) , що відсилає до впливу християнства в Токелау. Над портретом півколом розміщені написи – «~ ELIZABETH II ~ TOKELAU 2021 ~», а внизу у два рядки – «1 oz 999 SILVER FIVE DOLLARS».

На реверсі знаходиться зображення голови барана, символу Овна. Напис – «ARIES» знаходиться над бараном, а під написом – графічний символ Овна. Уздовж обода монети розташовані зображення 12 зодіакальних сузір'їв.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0477bg

Характеристики

Серія
Знак зодіаку
Країна
Токелау
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Токелау
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Токелау
Монетний двір
9Fine Mint
Діаметр, мм
38,6
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти