×

Срібна монета 1oz Нікола Тесла 100 динарів 2018 Сербія

31.13g / 999 / 1oz 

Read more
2 250,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0217g
Опис

Срібна монета Сербії «Нікола Тесла. Індукційний двигун» 2018 р.в. Це перша монета з серії, присвяченій винаходам сербського винахідника Ніколи Тесли. Нікола Тесла – один з найблискучіших умів в історії, і його винаходи допомогли просунути наше майбутнє. Фактично, ми до сих пір використовуємо багато з його винаходів, що є свідченням його творчого потенціалу і далекоглядності. Ця серія триватиме кілька років, і кожна монета присвячена деяким з найбільших винаходів Ніколи Тесли.

На аверсі зображено портрет Ніколи Тесли. Під портретом викарбувані написи: «ELECTRICAL VISIONARY» і «POWERING THE FUTURE». Ліворуч і праворуч по колу розміщено ім'я вченого: «NIKOLA TESLA», «НИКОЛА ТЕСЛА».

На реверсі в верхній частині розташований герб Республіки Сербія; праворуч і ліворуч від якого назва країни емітента на сербській мові: латиницею – «REPUBLIKA SRBIJA» і кирилицею – «РЕПУБЛИКА СРБІJA». Під гербом рядки напис – «ALTERNATING CURRENT» (Змінний струм). У центрі показано докладне зображення одного з найбільших винаходів Ніколи Тесли: «Індукційний двигун». Нижче написано «LIGHTING THE WORLD» (Освітлення світу) разом з датою – «2018» і «NBS-НБС». По нижньому краю монети півколом позначені вага, чистота і вміст срібла – «1 OZ .999 SILVER», а також номінал – «DINARA 100 ДИНАРА».

Read more
Деталі товару
0217g

Характеристики

Серія
Нікола Тесла
Країна
Сербія
Метал
Срібло
Номінал
100 динарів
Рік
2018
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Сербський динар
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Сербія
Монетний двір
Сербський монетний двір
Тираж, шт
50000
Діаметр, мм
40,25
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua