×

Срібна монета 1oz Британія Править Хвилями 1 крона 2017 Фолклендські острови

31.13g / 999 / 1oz

Read moreShow less
2 000,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
0181
Опис

Уряд і Казначейство Фолклендських островів випустили 13 червня 2017 року нову срібну інвестиційну монету «Прав, Британія, морями», на якій зображена найвідоміша володарка морів. Йдеться про Британію, оскільки саме її образ прикрашає нову монету. Ім'я Британії було латинською назвою, дане Великобританії в 43 р. н.е., коли на ній з'явилися римляни. Потім Британія була персоніфікована і перетворена в богиню, чий оригінальний образ з оголеними грудьми і списом в руці, з'являвся на монетах з II-го століття і до сьогоднішнього дня. На її образ вплинуло безліч стилів і інтерпретацій, але вона при цьому завжди уособлювала незалежність і силу, що втілено її пануванням над морями. Ця репутація росла разом з міццю англійського та британського флоту протягом століть, що призводило до збільшення торгівлі, створення імперії, яка, в кінцевому рахунку, стала більше римської. Патріотична британська пісня «Прав, Британія, морями!» веде своє походження від поеми Джеймса Томсона, яка була перекладена на музику Томасом Арном в 1740 році. Ця пісня тісно пов'язана з Королівським флотом і з цією монетою.

На аверсі зображено ексклюзивний портрет Її Величності королеви Єлизавети II, який використовується тільки Монетним двором Побджой. По ободу знаходяться написи: «QUEEN ELIZABETH II FALKLAND ISLANDS 2017» (Королева Єлизавета II, Фолклендські острови 2017 рік випуску).

На реверсі зображена Британія, втілення Британських островів в особі жінки, яка вважається символом британської єдності, свободи і сили. Вона показана на передньому плані, тримаючи тризуб, а хвилі моря знаходяться на задньому плані. Номінал – «1 CROWN» (1 крона), знаходиться на полі праворуч від фігури, а позначення металу, його ваги і проби – «AG.999.1OZ» маленькими літерами нижче.

Read moreShow less
Детальніше про товар
0181

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Фолклендські острови
Метал
Срібло
Номінал
1 крона
Рік
2017
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Крона Фолклендських островів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Виробник
Фолклендські острови
Монетний двір
Монетний двір Побджой (Pobjoy Mint Ltd)
Тираж, шт
42671
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти