×

Срібна монета 1oz Архістратиг Михаїл 1 гривня 2021 Україна

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read more
1 950,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
4014r
Опис

Архістратиг Михаїл – перша українська інвестиційна монета. Монети всіх номіналів виконані в якості анциркулейтед і мають чистоту дорогоцінного металу 999.9, тобто відносяться до інвестиційних монет найвищого ґатунку. Архістратиг Михаїл (др.-евр. מיכאל, івр. מִיכָאֵל [mixåʔel], Міхаель – «Хто як Бог?»; Грец. Ἀρχάγγελος Μιχαήλ) – ангел, який згадується по імені в ряді біблійних книг. Святий Архангел Михаїл – головний архангел, який є одним з найбільш шанованих Архангелів в авраамічних релігіях. У православ'ї його називають Архістратигом, що означає глава святого воїнства Ангелів і Архангелів.

На аверсі монети угорі розміщено малий Державний Герб України, під яким напис – «Україна». По колу на тлі патерну зі стилізованих давньоруських київських гривен – вагової, лічильної та монетної одиниці зображено стилізований лавровий вінок. Унизу монети вказано номінал – «1₴». У центрі, у восьмикутному картуші, на дзеркальному тлі зображено емблему гривні, під якою у два рядки розташовано напис – «Національний банк України». Під написом зазначено рік карбування – «2021» під яким позначення металу, його проби і маси в чистоті – «Ag 999,9 31,1». Унизу ліворуч розміщено логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

У центральній частині реверса рельєфний малюнок Архістратига Михаїла – архангела, який є одним з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможцем зла, покровителем воїнів, які борються за справедливість. Уздовж кромки напис «... ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА» (рядки з поеми Т. Г. Шевченка «Гайдамаки»).

Read more
Деталі товару
4014r

Характеристики

Серія
Архістратиг Михайло
Країна
Україна
Метал
Срібло
Номінал
1 гривня
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Гривня
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Монетне (180°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Європа
Виробник
Україна
Монетний двір
Монетний двір України
Тираж, шт
40000
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua