×

Сомалійський Слон

Показати 1-5 з 5 товарів

У 1999 році Баварський монетний Державний двір почав карбувати високоякісні срібні та золоті монети в якості Анциркулейтед для острова Сомалі. Країною емітентом є Замбія. Всі срібні і золоті екземпляри випускалися в рамках нової нумізматичної програми під назвою серія "дика природа Африки".

Особливості монет Сомалійський слон

У 2004 році Уряд Республіки Сомалі замовив на баварському монетному дворі карбування інвестиційних монет. Срібна монета сомалійський слон з перших днів її появи стала досить популярною не тільки серед нумізматів, але й колекціонерів, які хочуть вигідно вкласти свої кошти в високоякісні срібні і золоті монети серії «Африканський слон».

На монетах зображено найвеличніше і шановане Африканське тварина Південної Африки. Їх цінність не тільки в дорогоцінний метал, з якого вони виготовлені, але і в унікальному дизайні, який виконується кращими майстрами сучасності. Всі монети виготовляються з використанням інноваційних технологій, які забезпечують максимальний захист всім екземплярам від підробки.

На примірниках 2018 року викарбувано Державний Герб Сомалі, на якому зображені 2 леопарда, що тримають щит з 5-ти кінцевою зіркою. Щороку дизайн реверсу монет змінюється. На новій монеті 2018 року зображено великий дорослий слон, який своїм хоботом доторкається до краю канта монети. На задньому плані викарбувані 2 летять птахи і невелике дерево з облетіли листям. По краю монети зображено напис «Африканська природа»/«Слон», проба і маса.

Монети «Сомалійський слон» користуються великим попитом не тільки у колекціонерів, але й у інвесторів, так як вони мають велику кількість різних варіацій. Так, наприклад, вага монет з високопробного срібла 999 проби, може коливатися від 1/10 унції до 1000 грам.

 • У 2011 році карбували монету, на якій зображена мати-слониха зі своїм дитинчам, що йдуть по африканській савані.
 • У 2013 році була виготовлена монета, на якій зображена сім'я слонів, що прийшла на водопій до річки.
 • У лютому 2017 року на берлінській ярмарку було продано тисячу високоякісних срібних монет «Сомалійський слон», які мають особливий знак автентичності.
 • На монетах 2017 року випуску зображений великий африканський слон, що йде по траві.

На задньому фоні розташована хатина з самотньо стоїть пальмою.

У період з 2004 по 2008 рік щороку Баварський монетний двір випускав близько 5000 штук. Але з 2009 року у зв'язку з дедалі зростаючим попитом кількість щорічно випускаються монет істотно збільшилася.

Монети, вагою 1 унція продаються в прозорих пластикових тубах по 20 штук, упакованих в коробки по 500 штук. Номінал всіх срібних монет відповідає 100 шилінгам і є прекрасним вкладенням коштів у високоякісні та унікальні монети баварського монетного двору. На нашому сайті можна вибрати і купити будь-які срібні інвестиційні монети «Сомалійський слон» за найвигіднішими на Україні цінами з безпечної доставкою в будь-який регіон країни.

Read more

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua