×

Срібна монета Архістратиг Михаїл 1 гривня 2019 Україна

31.13g / 9999 / 1oz / капсула

Read more
1 850,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
4009g
Опис

Архістратиг Михаїл – перша українська інвестиційна монета. Архістратиг Михаїл (др.-евр. מיכאל, івр. מִיכָאֵל [mixåʔel], Міхаель – «Хто як Бог?»; Грец. Ἀρχάγγελος Μιχαήλ) – ангел, який згадується по імені в ряді біблійних книг. Святий Архангел Михаїл – головний архангел, який є одним з найбільш шанованих Архангелів в авраамічних релігіях. У православ'ї його називають Архістратигом, що означає глава святого воїнства Ангелів і Архангелів.

У верхній частині аверсу розміщений тризуб (малий державний герб України) і текст по дузі краю монети «НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ». У центрі в восьмикутній картуші на щиті зображена емблема Національного банку України – алегоричні фігури грифонів, між якими – гривня – грошово-вагова одиниця Стародавньої Русі. Ця емблема символізує охорону і примноження золотого запасу держави. Під нею вказаний рік – «2019». У лівій частині монети вказаний матеріал виготовлення – «Au 999.9», а в правій вага в грамах – «31.1». В нижній частині вказано номінал – «ОДНА ГРИВНЯ».

У центральній частині реверса рельєфний малюнок Архістратига Михаїла – архангела, який є одним з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможцем зла, покровителем воїнів, які борються за справедливість. Уздовж кромки напис «... ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА» (рядки з поеми Т. Г. Шевченка «Гайдамаки»).

Read more
Деталі товару
4009g

Характеристики

Серія
Архістратиг Михайло
Країна
Україна
Метал
Срібло
Номінал
1 гривня
Рік
2014
Вага монети, гр
31,13
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Гривня
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Європа
Виробник
Україна
Монетний двір
Монетний двір України
Тираж, шт
24705
Діаметр, мм
38,6
Товщина, мм
3
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua