×

Срібна монета 5oz Захист Морського Життя "Marine-Life Protection" 20 доларів 2001 Палау (кольорова)

155.65g / 999 / 5oz / капсула

Read more
11 000,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0407m
Опис

Компанія Coin Invest Trust для Республіки Палау в 2001 році випустила срібну монету з синьоголовою рибою-ангелом, також відомої як жовтолиця риба-ангел (Pomacanthus xanthometopon) і рибою-метеликом в серії «Захист морського життя». Перша монета серії була випущена в 1992 р. Серія має унікальний дизайн кожного випуску. Синьоголова риба-ангел, як випливає з стандартного назви, має блакитну морду. Його також називають жовто-масковою рибою-янголятком, що теж здається доречним. Блакитного ангела можна впізнати по характерному кольоровому малюнку. Він має синій сітчастий візерунок на більшій частині голови і жовту «маску» над очима. Груди, грудний плавець і хвостовий плавець жовті. Риби-метелики, або щетинозуби (лат. Chaetodon) – рід тропічних морських риб з сімейства щетинозуби загону окунеподібних.

На аверсі зображена русалка з розпущеним волоссям в вінку, що лежить топлес на животі і дивиться вперед. По верхньому краю півколом написано – «REPUBLIC OF PALAU 2001», а внизу «20 $». Уздовж зовнішнього краю проходить намистовий обідок.

На реверсі зображена багатобарвна сцена з синьоголовою рибою-ангелом, також відомою як жовтолиця риба-ангел (Pomacanthus xanthometopon) і рибою-метеликом, плаваючих навколо коралів. Зверху півколом напис – «MARINE-LIFE PROTECTION» ( «ЗАХИСТ МОРСЬКИЙ ЖИТТЯ»). Уздовж зовнішнього краю проходить намистовий обідок.

Read more
Деталі товару
0407m

Характеристики

Серія
Захист морського життя
Країна
Палау
Метал
Срібло
Номінал
20 доларів
Рік
2001
Вага монети, гр
155,65
Проба
999
Вага металу, oz
5
Валюта
Долар США
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Палау
Монетний двір
Монетний двір Coin Invest Trust (Бальцерс, Ліхтенштейн)
Діаметр, мм
65
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua