×

Мідний раунд 1oz Канабіс (Тільки Добрий Настрій) США

28.35g / 999 / 1oz

Read more
350,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
11009r
Опис

Цей мідний раунд в 1 унцію AVDP приносить прохолодну, стриману атмосферу, яка зазвичай асоціюється з каннабісом. Канабіс (лат. Cannabis) – узагальнена назва, що об'єднує ряд психотропних продуктів, одержуваних з частин квітучих рослин роду Коноплі. У гомеопатії цей термін використовується для родового позначення препаратів, вироблених з конопель. В англійській мові «канабісом» традиційно називається психотропна конопля, що вживається в медицині. Конопля здавна вирощувалася людьми для отримання волокна, насіння і масла, а також в медичних цілях.

На аверсі в центрі зображена рослина канабіс. Ретро-стиль цього класного раунду включає хвилясті лінії і звивистий вихор, який проведе вас крізь монету. Також розміщені слова, стилізовані під 60-і роки – «POT», «GRASS», «WEED», «BLUNT».

На реверсі зображений кадуцей, або посох Гермеса, зображений у вигляді палиці, оповитої двома зміями, а також прикрашений крилами – символом сучасної медицини з хімічною формулою розміщеною під ним. Внизу відображені вага і чистота металу – «ONE AVDP OUNCE .999 COPPER».

Read more
Деталі товару
11009r

Характеристики

Країна
США
Метал
Мідь
Номінал
Раунд
Вага монети, гр
28,35
Проба
999
Вага металу, oz
1
Збереження
На фото
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Північна Америка
Виробник
США
Діаметр, мм
39,2
Товщина, мм
3,2
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua