×

Банкнота 20 гривень Україна 2016 (PCGS Sample)

500,00 ₴
Немає в наявності
Повідомити мене, коли буде доступно
Артикул:
8003
Опис

Національний банк України з 1 вересня 2016 року ввів в обіг пам'ятні банкноти номіналом 20 гривень в честь 160-річчя видатного українського письменника Івана Франка. Іван Якович Франко (27 серпня 1856 с. Нагуєвичі – 28 травня 1916 Львів) – український письменник, поет, вчений, публіцист і діяч революційного соціалістичного руху в королівстві Галіції і Лодомерії (Австро-Угорської імперії). Значна частина творів була написана українською, польською, німецькою та російською мовами. У 1915 році був висунутий на здобуття Нобелівської премії, але передчасна смерть завадила розгляду його кандидатури. Один з ініціаторів заснування «Російсько-української радикальної партії» (пізніше «Українська радикальна партія» – УРП), яка діяла на території Австрії.

Основне зображення аверсу банкноти – портрет Івана Франка, праворуч від якого розміщено нові оптико-змінні елементи захисту: - композиція з числа «160» і написи «років від дня народження». При зміні кута нахилу банкноти на ділянках зображення спостерігаються поступові переходи від пурпурного кольору до золотисто-зеленого; - «Віконна» полімерна стрічка зеленого кольору з діагональними білими лініями. При зміні кута нахилу банкноти спостерігається рух фонових зображень.

Основне зображення реверсу банкноти – будівля Львівського оперного театру побудованого за проектом архітектора Зигмунда Горголевського і відкритого 4 жовтня 1900 року.

Read moreShow less
Детальніше про товар
8003

Характеристики

Країна
Україна
Номінал
20 гривень
Рік
2016
Валюта
Гривня
Збереження
На фото
Форма
Чотирикутник
Походження
Європа
Виробник
Україна
Монетний двір
Монетний двір України
Тираж, шт
1000000
Ширина, мм
130
Висота, мм
69
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти