×

Срібна монета 1oz Водолій 5 доларів 2021 Токелау

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
1 800,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0480r
Опис

Ця срібна монета 2021 року вагою 1 унція є частиною серії зодіаку з країни Токелау, на якій зображений знак зодіаку Водолій. Люди, що народилися з 21 січня по 19 лютого, – Водолії. Одна з рис народжених під цим знаком – доброта і дружелюбність. Правляча планета – Уран, а стихія – повітря. Водолії, як і саме Повітря, здатні змінювати свій напрямок через душевні поривання, вони непостійні і в стосунках, проте, якщо захоплюються, то здатні на відчайдушні і широкі жести. Люблять свободу, не здатні обмежувати себе в будь-чому, вважаючи за краще йти на поводу своїх бажань. Водолії обожнюють оригінальність у всьому, комфорт і матеріальні блага, але для досягнення останнього часто їм не вистачає посидючості і цілеспрямованості. У дружбі Водолії надійні друзі, в любові ж їм не вистачає сталості, можуть легко захоплюватися і швидко остигати.

На аверсі всередині витонченого візерунка зображений портрет Її Величності королеви Єлизавети II, роботи Ієна Ренк-Бродлі (Ian Rank-Broadley), а під ним національний символ Токелау – рибальська сумка Тулума і нижче напис – «TOKELAU MO TE ATUA» (Токелау для Бога) , що відсилає до впливу християнства в Токелау. Над портретом півколом розміщені написи – «~ ELIZABETH II ~ TOKELAU 2021 ~», а внизу у два рядки – «1 oz 999 SILVER FIVE DOLLARS».

На реверсі зображений глечик з якого ллється вода – символ цього знака. Напис – «AQUARIUS» знаходиться зліва від глечика, а над написом – графічний символ води. Уздовж обода монети розташовані зображення 12 зодіакальних сузір'їв.

Read more
Деталі товару
0480r

Характеристики

Серія
Знак зодіаку
Країна
Токелау
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Токелау
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Токелау
Монетний двір
9Fine Mint
Діаметр, мм
38,6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua