×

Срібна монета 1oz Крилата Перемога 1 долар 2021 Австралія

31.107g / 9999 / 1oz

Read more
3 750,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
pb20000064
Опис

Ця незвичайна срібна монета з високим рельєфом, викарбувана Пертським монетним двором, створена всесвітньо відомим гравером Джоном М. Мерканті і присвячена Ніцы, грецькій міфологічній богині перемоги. У грецькій міфології Зевс, цар богів, запросив Ніку жити на Олімпі в нагороду за те, що вона була його візником під час війни титанів. Ведучи коней Зевса по полях битв, вона, як кажуть, дарувала славу і славу у вигляді лаврових вінків його переможній армії. З класичних часів художники часто зображували Ніку як крилату фігуру, що символізує перемогу як у війні, так і в мирному змаганні. В Австралії вона була натхненням для створення Крилатої Перемоги Гілберта Добло, створеної для вершини Меморіалу солдат Марриквілля, відкритого в Сіднеї після Першої світової війни. Витончена мідна статуя, сильно постраждала від стихії, була відновлена і назавжди передана австралійської воєнний Меморіал у Канберрі 2013 року як об'єкт державного значення.

На аверсі викарбовано шостий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II роботи Джоді Кларка в Державній діадемі Георга IV і Вікторіанському коронаційному намисті. Уздовж канта монети розміщено написи – «ELIZABETH II AUSTRALIA 1oz 9999 Ag 2021 1 DOLLAR».

На видатному високому рельєфному реверсі монети зображена Nike в стилі ар-деко. На честь невидимого героя з переможним лавром на долоні правої руки. Мускулиста фігура Ніки огорнута красиво симетричним зображенням крил. У лівій руці вона тримає меч. Внизу монети, в два рядки, розміщено напис – «WINGED VICTORY», а вгорі знак монетного двору Perth Mint – «P».

Read more
Деталі товару
pb20000064

Характеристики

Країна
Австралія
Метал
Срібло
Номінал
1 долар
Рік
2021
Вага монети, гр
31,107
Проба
9999
Вага металу, oz
1
Валюта
Австралійський долар
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Австралія
Монетний двір
Пертський монетний двір Австралії
Тираж, шт
3000
Діаметр, мм
32,6
Товщина, мм
6,1
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua