×

Срібна монета 1oz Британія 2 англійських фунта 2015 Британія

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read moreShow less
2 800,00 ₴
В наявності
Артикул:
0925
Опис

Британія вже давно уособлює стійкість і силу, які продовжуються у випуску цієї популярної інвестиційної монети в 2015 році. Срібна монета «Britannia» вперше була викарбувана Королівським монетним двором в 1997 г. Монети карбувалися з срібла 958 проби. C 2013 року вміст чистого срібла в монетах підвищено до 999-ї проби. На сьогоднішній день це одна з найуспішніших серій монет Royal Mint. Щорічно колекціонери і інвестори з нетерпінням очікують виходу нових випусків. Викарбувана з всесвітньо відомим стандартам Королівського монетного двору Великобританії, монета містить 1 тройську унцію чистого срібла. Вона по-справжньому приваблює і вражає своїм зовнішнім виглядом і пізнаваним класичним дизайном монет. З 2007 року Королівський монетний двір запросив нове покоління дизайнерів для того, щоб вони спробували свої сили в створенні образів Британії. На Британії 2019 р зображена знаменита «Британія яка стоїть», що уособлює Великобританію, будучи її національним символом. Розробляв образ скульптор Філіп Натан.

На аверсі зображено п'ятий коронований портрет Її Величності Королеви Єлизавети II, роботи Джоді Кларка, з державної діадемою Георга IV. Навколо портрета розміщена легенда – «ELIZABETH II • D • G • REG • F • D • 2 POUNDS •» (Єлизавета Друга милістю Божою, королева-захисниця віри (Elizabeth II Dei Gratia Regina Fidei Defensatrix)).

На реверсі, скульптор Філіп Натан, дизайнер першого британського злитка в 1987 році, представив алегоричну постать Британії. У цьому класичному дизайні вона протистоїть потужному шторму, який розвіває її одяг і волосся. На її голові надітий коринфський шолом, в одній руці вона тримає щит і оливкову гілку, в іншій – тризуб. У дизайні присутня плямистий променевий сонячний спалах на задньому плані. Уздовж канта викарбувані написи: «BRITANNIA», характеристики металу – «1 oz 999 FINE SILVER», рік емісії – «2015» і прізвище дизайнера – «NATHAN».

Read moreShow less
Детальніше про товар
0925

Характеристики

Серія
Британія
Країна
Великобританія
Метал
Срібло
Номінал
2 фунта
Рік
2015
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Фунт стерлінгів
Збереження
BU
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Чудова
Походження
Європа
Виробник
Великобританія
Монетний двір
Королівський Монетний Двір Великобританії
Діаметр, мм
38,61
Товщина, мм
3
Відгуки
Жодного відгуку
16 інших товарів в цій категорії:

Menu

Каталог монет

Оценить/Продать

Позвонить/Контакты

Звонки бесплатные

0 800 33 1912

Только для Украины!

@skupkamonet_net

Наши контакты

Каталог и поиск

SkupkaMonet.com.ua

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб зберігати улюблені речі.

Увійти

Створіть безкоштовний обліковий запис, щоб використовувати списки бажань.

Увійти