×

Срібна монета 1oz Близнюки 5 доларів 2021 Токелау

31.13g / 999 / 1oz / капсула

Read more
1 800,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
0481r
Опис

Ця срібна монета 2021 року вагою 1 унція є частиною серії зодіаку з країни Токелау, на якій зображений знак зодіаку Близнюки. Люди, що народилися з 21 травня по 21 червня, – Близнюки. Одна з рис народжених під цим знаком – ніжність і цікавість. Правляча планета – Меркурій, а стихія – повітря. Близнюки обожнюють соціальне спілкування, без людей і активного проведення часу вони не мислять свого життя. Екстраверти, вони вкрай комунікабельні, знайдуть підхід до будь-якої людини. Поведінка Близнюків характеризує вислів «сім п'ятниць на тижні», але люди тягнуться до них з усіх сил, оскільки цей повітряний знак володіє відмінним гумором, легкістю в поведінці і оптимізмом.

На аверсі всередині витонченого візерунка зображений портрет Її Величності королеви Єлизавети II, роботи Ієна Ренк-Бродлі (Ian Rank-Broadley), а під ним національний символ Токелау – рибальська сумка Тулума і нижче напис – «TOKELAU MO TE ATUA» (Токелау для Бога) , що відсилає до впливу християнства в Токелау. Над портретом півколом розміщені написи – «~ ELIZABETH II ~ TOKELAU 2021 ~», а внизу у два рядки – «1 oz 999 SILVER FIVE DOLLARS».

На реверсі розміщено зображення Близнюків, символу цього знака. Напис – «GEMINI» знаходиться під зображенням близнюків, а над написом – графічний символ, який представляє Близнюків. Уздовж обода монети розташовані зображення 12 зодіакальних сузір'їв.

Read more
Деталі товару
0481r

Характеристики

Серія
Знак зодіаку
Країна
Токелау
Метал
Срібло
Номінал
5 доларів
Рік
2021
Вага монети, гр
31,13
Проба
999
Вага металу, oz
1
Валюта
Долар Токелау
Збереження
На фото
Вид карбування
MS (Mint State)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Австралія та Океанія
Виробник
Токелау
Монетний двір
9Fine Mint
Діаметр, мм
38,6
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua