×

Срібна монета Рік Коня 5 гривень 2014 Україна

16.72g / 925 / 0.5oz

895,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
4003
Опис

Монета введена в обіг 10 грудня 2013 року і входить в серію «Східний календар». Монета присвячена року Коня, одній з тварин східного календаря, який засновано на дванадцятирічному циклі Юпітера – найбільшої планети Сонячної системи. Люди, народжені в рік Коня, сповнені жаги до життя, пригод і подвигів. Володіючи легким характером, вони поширюють навколо себе веселощі і життєрадісність. Ці люди розумні, проникливі і талановиті. Вміють поводитися з грошима, добре знаючи їм ціну, вагу і значення. Вони швидко захоплюються, енергійні і стрімкі. Їм як повітря потрібні великі простори, свобода думок і пересування. Часто у них виявляється прекрасний ораторський дар. Вони досягають успіху в тому, щоб привернути увагу до власної персони, а також зробити тонкий комплімент.

На аверсі монети вгорі викарбуваний Державний герб України під, яким півколом розміщено напис у два рядки – «НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ». В оточенні стилізованого рослинного орнаменту розташований номінал – «5 ГРИВЕНЬ». Внизу вказаний рік карбування монети – «2014», а також позначення металу, його проби – «Ag 925», маси в чистоті – «15,55» і логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети в оточенні стилізованого рослинного орнаменту зображено в лубочному стилі коня, око якого прикрашене коричневим кубічним оксидом цирконію. Над цією композицією і під нею розміщено абрисні фігурки всіх 12 символів східного календаря.

Деталі товару
4003

Характеристики

Серія
Східний календар
Країна
Україна
Метал
Срібло
Номінал
5 гривень
Рік
2014
Вага монети, гр
16,72
Проба
925
Вага металу, oz
0,5
Валюта
Гривня
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Походження
Європа
Виробник
Україна
Монетний двір
Монетний двір України
Тираж, шт
25000
Діаметр, мм
33
Товщина, мм
2,4
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua