×

Срібна монета 1/2oz Водолій 5 гривень 2007 Україна

15.55g / 925 / 1/2oz / капсула / Сертификат / футляр

Read more
1 200,00 грн.
В наявності
Купити зараз
Артикул:
4015g
Опис

Монета, присвячена сузір'ю Водолія, введена в обіг 24 січня 2007 року і входить в серію «Знаки Зодіаку». Люди, що народилися з 21 січня по 19 лютого, – Водолії. Одна з рис народжених під цим знаком – доброта і дружелюбність. Правляча планета – Уран, а стихія – повітря. Водолії, як і саме Повітря, здатні змінювати свій напрямок через душевні поривання, вони непостійні і в стосунках, проте, якщо захоплюються, то здатні на відчайдушні і широкі жести. Люблять свободу, не здатні обмежувати себе в чому-небудь, вважаючи за краще йти на поводу своїх бажань. Водолії обожнюють оригінальність у всьому, комфорт і матеріальні блага, але для досягнення останнього часто їм не вистачає посидючості і цілеспрямованості. У дружбі Водолії надійні друзі, в любові ж їм не вистачає сталості, можуть легко захоплюватися і швидко остигати.

На аверсі монети в центрі кола розміщено стилізоване зображення сонця, ліворуч, праворуч, зверху і знизу – чотири освітлені ним кулі, що символізують пори року. Ліворуч від круга викарбуваний Малий Державний Герб України, а справа рік випуску монети і вказівку металу, проби і ваги монети – «2007», «Ag 925», «15.55». Угорі півколом розміщено напис – «НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ», а внизу – «5 ГРИВЕНЬ». Також зліва внизу розташований логотип Монетного двору Національного банку України.

На реверсі монети зображено стилізоване зображення Водолія з зірками навколо нього. Зліва від зображення розташований символ Знака Зодіаку, а праворуч стилізований вертикальний напис в два рядки – «СУЗІР'Я ВОДОЛІЯ».

Read more
Деталі товару
4015g

Характеристики

Серія
Знак зодіаку
Країна
Україна
Метал
Срібло
Номінал
1 гривня
Рік
2007
Вага монети, гр
15,55
Проба
925
Вага металу, oz
0,5
Валюта
Гривня
Збереження
На фото
Вид карбування
PF/PR (Proof)
Відношення авс/рев
Медальний (0°)
Форма
Коло
Гурт
Рубчастий
Cтан
Майже чудова
Походження
Європа
Виробник
Україна
Монетний двір
Монетний двір України
Тираж, шт
15000
Діаметр, мм
33
Товщина, мм
2,4
Reviews
No comments

Menu

  Каталог монет

  Оцінити/Продати

  Подзвонити/Контакти

  Дзвінки безкоштовні

  0 800 33 1912

  Тільки для України!

  @skupkamonet_net

  Наші контакти

  Каталог и поиск

  SkupkaMonet.com.ua